У зв'язку з безперервною агресією Росії проти України подальші розробки будуть доступні всім, крім жителів Росії (зокрема деякі прошивки). Схеми, описи і прошивки з іменем розробника і логотипом “UA”  будуть доступні всім. Розробнику прошивок не дуже хочеться підтримувати і допомагати російським користувачам, хоча і там є адекватні люди  і вони нас зрозуміють. 
Різкі політичні дискусії та висловлювання не адекватних, не читавши, будуть видалятися, так що не витрачайте даремно час на це!

Виділені іншим кольором слова в текстах, в більшості випадків, мають відповідні посилання.

   Шановні відвідувачі сайту! Будь ласка не реєструйтеся за допомогою некоректних імейлів. Якщо Ви не підтвердите свій імейл Ваш акаунт буде видалений!!! Реєстрація на сайті, (країна, місто) потрібна лише для статистики, а імейл та ім'я для зворотного зв’язку у "Форма для зв'язу, автоматично на мою пошту", у разі потреби! Якщо ІМЕЙЛ від фонаря то і відповідь буде на цей ФОНАР! Інші данні на ваш россуд. Як що ви не отримали відповіді через пошту перевірте, чи нема вашого домену в списках заблокованих моєю поштою. За…ла реклама та сміття з цих доменів! Список постійно доповнюється. Якщо ви не згідні з цими умовами, просто покиньте цей сайт! Дякую за порозуміння!

                                                                    ! УВАГА !

  Будь яке копіювання та розповсюдження матеріалів з цього сайту без посилання на цей сайт https://baa527.wixsite.com/bogdan ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! ПОВАЖАЙТЕ АВТОРСЬКІ ПРАВА!

                                                     ! ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ КОМЕНТАРЯМИ !

   В зв'язку з тим, що сайт безкоштовний і місце на ньому обмежено, ВЕЛИКЕ прохання,  для відповідей на створений Вами коментар або питання не відкривати новий! Для цього є кнопка «Відповісти» під Вашим коментарем чи питанням. В подальшому при натисканні на неї всі коментарі та відповіді, будуть розташовуватись під Вашим коментарем в порядку написання. При невиконанні цих вимог коментарі будуть видалятися без відповіді!

Записати.JPG

Приклад як будуть розташовуватися відповіді та ваші запитання! Для збільшення фото (це стосується всіх фото на цьому сайті), клацніть лівою кнопкою по ФОТО

                                         УВАГА! Перш, ніж щось починати, прочитайте УВАЖНО!!!

Я бачу, у деяких багато проблем з повтором виготовлення моїх девайсів, і мені приходить багато одних і тих же питань ЧОМУ! Чому щось світиться чи не світиться, не те показує, пропадає чи з'являється. Ще раз наголошую, МОЇ плати разом з прошивками, перевірені в реальній роботі і працюють. У Вас можуть не працювати з ВАШИХ причин. По перше, при пайці, я використовую тільки каніфоль розведену спиртом і всі плати добре промиваю спиртом! Як що щось не дуже добре паяється ( це можуть бути Китайські роз'єми ) залуджую активним флюсом і добре промиваю. Потім паяю каніфоллю! По друге, добре перевіряйте якість пайки, і можливі спайки там де вони не повинні бути! Це стосується мікросхем з близьким розташуванням виводів часто ці спайки не помітні, особливо при пайці пастою. При нанесенні більшої кількості можливий спай під чіпом!  По третє, перевіряйте всі елементи на працездатність, знову таки з Китаю багато БРАКУ. Також правильність встановлення напівпровідників. Четверте, правильно прошивайте контролер. П'яте, як що ви вносили зміни в розведення плати, звіряйте свою розводку з оригіналом. В Sprint-Layout 6 є функція "Контроль", щоб відслідкувати доріжку, не забувайте про неї! Як що ви дотримались цих вимог ваш прилад запуститься одразу і буде працювати без перебоїв, як працює у мене! І ще одне, читайте коментарі можливо там є відповідь на ваші питання!

Для збільшення фото клацніть лівою кнопкою по ФОТО

DSC01694 (2).JPG

Комерційні проекти 

Розпродаж

DSC02190.JPG

Лаборатотний блок живлення з Китайських блоків

Часы со светодиодной шкалой

Годинник зі світлодіодною шкалою по колу

 Термо термовоздушная  паяльная станция

Термо повітряна паяльна станція

Програматори для PIC  і AVR

Программатор PICkit 2

Ще один програматор

Atmega fusebit doctor, АТМега фузбит доктор 
Atmega fusebit doctor
Три в одном, тестер для проверки транзисторов

Три в одному 

Спидометр - одометр

Спідометр - одометр

Спидометр-одометр + квазианалоговая шкала

Спідометр - одометр  + Квазі-аналогова  шкала і ще дещо. 

Сделай сам

   Квазианалоговый тахометр.

Квазі-аналоговий    тахометр.

 Квазианалоговый тахометр с фиксацией пикових значений. 

Квазі-аналоговий тахометр з затримкою піків  

   Показатель топлива, температуры и давления масла

Покажчик палива, температури і тиску оливи

Указатель топлива и температуры

Покажчик палива, температури на ATMega8

Електронний світлодіодний покажчик рівня палива і термометр

Світлодіодний покажчик рівня палива термометр

Печатная плата с помощью фоторезиста

Як я роблю двосторонні плати на прикладі спідометра - одометра

Простий стабілізований БЖ на супердоступних деталях.

Стабілізований БЖ на супердоступних  деталях.

Щиток приладів, тільки проект!

Акваконтроллер

Акваконтролер 

Акваконтроллер

Світлодіодне освітлення для акваріуму. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Багато хто ставить питання: Чому не можу відкрити файл "lay6"? Відповідь: Я користуюся програмою "Sprint-Layout 6 RUS Portable" Зауважте це ШОСТА версія прграмми і файли створені нею відкриваються тільки цією програмою. Версії нижче не можуть ці файли відкрити і навпаки ця програма відриває всі файли попередніх версій! Після закриття програма запитує про перетворення файлу "lay" у файл з розширенням "lay6" !!! Ось посилання на ПРОГРАМУ

                                      Дошка об'яв!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Для жителів України!  Якщо у Вас щось не виходить, або Ви не в змозі, можу виготовити друковану плату для приладів з цього сайту, також прилад в цілому. Також можлива розробка та виготовлення приладу за вашою схемою (бажано щоб схема працювала в програмі "Proteus" починаючи з 7 версії!). Виготовлення плати та приладу, за вашою, розробленою платою. Схеми приймаються в програмі "Splan7.0" а плати в програмі "Sprint-Layout" Ціни обговорюються окремо. Зацікавлених, лист на пошту через "Форма для зв'язку" з позначкою (темою) "Розробка" або "Виготовлення" Пишіть, домовимось!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!! Якщо ви  друкуєте щось для передніх панелей приладів, ПЕРЕВІРЯЙТЕ на чорновику масштаб вашого відбитку! деякі принтери в режимі максимальної якості, не точно витримують розміри відбитків! На приклад для мого принтеру EPSON TX800FW для друку я виставляю в параметрах друку масштаб 98,7%! Якщо цього не зробити відбиток буде трохи більший реального розміру.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Для розробки різних друкованих плат, прийму у подарунок  щитки приладів (робочі не робочі) до будь якого авто. В Києві при зустрічі будь де, а в межах України висилайте Новою поштою. Вартість пересилки я сплачую, тільки попередьте на пошту (b.aa@i.ua), що вислали та номер треку!

Форма для зв'язку, автоматично на мою пошту.

    Якщо ви бажаєте додати свої варіанти друкованих плат під ваше авто, можете вислати на мою пошту і я додам їх до архіву від вашого імені. Плати повинні бути в форматі «Sprint-Layout» і перевірені в реальній роботі. Бажано декілька фото.

УВАГА !!! В годиннику зі світлодіодною шкалою додано нову прошивку!

                    Відгуки та бажання.